Basel

Moderní a jednoduchá konstrukce křesla a sofa. Nábytek, který se hodí do privátního i veřejného interiéru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
54 080 Kč
Cena bez DPH
44 694 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
95 cm
Hloubka
94 cm
Výška
81 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
kluzáky
Provedení podnože
skrytá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Čisté linie a jednoduchost designu jsou zarážející, ale bližší pohled odhalí řadu designových detailů, které dodávají BASELu velmi jedinečný charakter. Švy sedadla jsou spojením několika geometrických tvarů, které vedou k jedinečnému tvaru sedadla, který je zároveň těsný a měkký. Charakteristické opěradlo funguje jako integrovaná a diskrétní loketní opěrka a navzdory minimalistickému vzhledu je pokročilým trojrozměrným designovým prvkem. Viditelné oddělení mezi opěradlem a sedadlem umožňuje kombinovat barvy a materiály a umožňuje návrháři interiérů pracovat s BASEL ve všech druzích prostředí. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku