Nola

LEHKÝ A VZDUŠNÝ STYL.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
24 224 Kč
Cena bez DPH
20 020 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
147 cm
Hloubka
93 cm
Výška
93 cm
Výška sedáku
44 cm
Podnož
bílá/černá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna

NOLA je řada obytného nábytku skládající se z křesla a pohovky ideální pro soukromé domy ale i veřejné prostory. Je vytvořen s ohledem na pohodlí, jednoduchost a lehkost, což je zdůrazněno kovovým rámem a měkkými a jednoduchými liniemi designu. Nábytek je navržen tak, aby vypadal krásně ze všech úhlů, a lze ho umístit kdekoli v místnosti – dokonce i v malých prostorách, díky kompaktním rozměrům.

Charlotte Honcke

Fascinuje mě umění, formy a materiály. Grafika a móda jsou také věci, které mě inspirují. Chtěl bych, abych navrhl svůj malý Fiat 500. Má jemný a sladký výraz, který se snadno hodí. Dobrý design je, když existují funkční a estetické úhly, o kterých vím, že říkají ostatní návrháři. Kromě těchto dvou funkcí musí design překvapit nebo mít nějaké vzrušující detaily, díky nimž budete zvědaví, takže se nábytku musíte pouze dotknout, vidět nebo vyzkoušet. Jako designér jsem velmi zvědavý a nesmírně šťastný, že mohu pracovat s tím, co mě baví.

Charlotte Honcke

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku