Cosy

Moderní ušák na otočné podnoži. Můžete si snadno nastavit výšku opěradla, tak jak vám bude vyhovovat k vaší postavě. Pohodlí je na rpvním místě.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
45 932 Kč
Cena bez DPH
37 960 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
77 cm
Výška
87-100 cm
Výška sedáku
45 cm
Podnož
chromovaná/černá/bílá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
výškově stavitelné opěradlo
Výplň sedáku
studená pěna

COZY je lehátko se zvláštním opěradlem: Můžete jej použít jako nízké lehátko nebo jej přeměnit na útulné křidélkové křeslo zvednutím opěradla do vyšší polohy. Vysoké opěradlo vytváří velmi intimní křeslo a nízké opěradlo působí otevřeně a sociálně. COZY bude vyhovovat jakékoli náladě, ve které se právě nacházíte. Základna je dodávána v plné lesklé nerezové oceli nebo bílém laku.

Matthias Demacker

Matthias Demacker se narodil v jižním Německu v roce 1970. Studoval design na FH Niederrhein v Krefeldu a současně pracoval s řadou ateliérů různých architektů na veletržních výstavních stáncích. Po absolutoriu se přestěhoval do Mnichova, pracoval pro řadu studií interiérového designu a v roce 2003 si založil vlastní. Získal mnoho uznání na mezinárodní úrovni; mezi nimi Cena za inovaci interiéru, Nominace na německý Designpreis v roce 2005, Red Dot 2007 a Cena za dobrý design 2010.

Matthias Demacker

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku