Hugo

PŘEKVAPENÍ A OČAROVÁNÍ. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
21 006 Kč
Cena bez DPH
17 360 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
86 cm
Hloubka
108 cm
Výška
78 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
bez kluzáků
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

HUGO je pohodlné křesílko vytvořené pro moderní životní styl vyrobené z vysoce kvalitní studené pěny a látky. S charakterem a šarmem je HUGO jasnou volbou pro lidi, kteří dbají na design – může být jako samostatné křeslo v soukromém domě nebo jako součást salonku ve veřejném prostředí. Potahy jsou snímatelné a dají se lehce čistit.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku