Loft

POHOVKA PRO MODERNÍ ŽIVOT. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
5 694 Kč
Cena bez DPH
4 706 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
69/88 cm
Hloubka
88 cm
Výška
64 cm
Výška sedáku
34 cm
Podnož
bez nohou
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Tento inovativní modulární systém pohovky umožňuje kombinovat jednotlivé moduly ve všech druzích tvarů a variací. Buďte kreativní a navrhněte pohovku podle svých konkrétních potřeb tak, aby odpovídala vašemu stylu. LOFT je pohodlný a elegantní a zve vás k odpočinku, hraní a zábavě.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku