Cloud

Křeslo. Jednoduchost je klíčové slovo v této sérii pohovek navržené Yonohem Estudiem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
38 781 Kč
Cena bez DPH
32 050 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
102 cm
Hloubka
82 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
43 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
kovová-černá
Skořepina
dřevo
Hloubka sedáku
58 cm
Nosnost
110 kg
Snímatelný potah
ne

Jednoduchost je klíčové slovo v této sérii pohovek navržené Yonohem Estudiem. Čisté linie jsou zvednuty ze země pevným kovovým rámem, který dává Cloudu minimalistický vzhled a vytváří pohodlný výchozí bod, kde se můžete na chvíli opřít a stisknout tlačítko pozastavit. Vnitřní kostra Cloud je ze dřeva certifikovaného FSC. Při výrobě je kladen důraz na minimalizaci zátěže pro životní prostředí.

Yonoh Creative Studio

Vždy říkáme, že navrhujeme pro lidi, a to nás definuje jako designéry. Snažíme se dělat věci jednoduché a funkční, aniž bychom zapomínali na svěžest. Inspiruje nás naše každodenní prostředí. I když jsme doma nebo cestujeme po celém světě, chytíme podstatu každého místa a dáváme ji svým designům. Dokonalý design je ten, díky kterému je objekt jednoduchý a snadný. Nejlepší design je definován malými detaily.

Yonoh Creative Studio

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku