Stilo

Stilo je otočné křeslo v klasickém skandinávském designu. Je navrženo, aby upoutalo pozornot v každném interiéru. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
29 243 Kč
Cena bez DPH
24 168 Kč
Dodání 12 týdnů
Dodání 12 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Hloubka
90 cm
Výška
112 cm
Výška sedáku
45 cm
Podnož
otočná, hliníková
Provedení podnože
leštěná, černý mat
Provedení
látky, kůže
Rozměry podnožky
ŠxHxV: 50x45x39 cm

Stilo je otočné křeslo v klasickém skandinávském designu. Je navrženo, aby upoutalo pozornot v každném interiéru. Stilo má příjemné loketní opěrky, dobrou bederní podpěru zad a podhlavník poskytující dokonalé pohodlí. Stilo má jedinečný organický design,  otočný centrální postavec v leštěném hliníku nebo černé práškové matné barvě. Křeslo je možné doplnit o podnožku ve stejném designu.

Popis značky

Dánský výrobce čalouněného nábytku, vyrábí pohovky a křesla pro privátní značky a i pod vlastní značkou má vlastní kolekci. Disponuje velkou kapacitou, týdně vybaví 3500 objednávek. Výrobky Theca jsou označeny německou známkou kvality nábytku Golden M.

Vyrábí v prvotřídní kvalitě a pro výrobu využívá poctivé materiály. Rámy pohovek jsou z masivního dřeva, multiplexu, nenosné části z dtd ve standardu FSC. Výplně sedáku jsou ze studené pěny, která se odlišuje prodyšností a . Pro mimořádný komfort vrchní vrstva u většiny pohovek je z peří z mořských ptáků. Na čalounění používá odolnou kolekci látek s certifikací Oeke-Tex i kůží.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku