Arona

Křeslo ARONA je vyrobeno z pečlivě vybraného, starého dubového dřeva, které bylo ošetřeno s respektem a nejlepší možnou řemeslnou zručností. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
16 835 Kč
Cena bez DPH
13 913 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
83 cm
Hloubka
76 cm
Výška
80 cm
Výška sedáku
42 cm
Provedení podnože
olejovaný dub
Provedení
látka, kůže

Křeslo ARONA je vyrobeno z pečlivě vybraného, starého dubového dřeva, které bylo ošetřeno s respektem a nejlepší možnou řemeslnou zručností. Područky jsou hladké, široké a dokonale zaoblené. Výplní je kvalitní studená pěna a nosná konstrukce je tvořena Nozag pružinami. Nohy jsou silné a křeslo je stabilní. A to vše dodává Aroně útulný a sofistikovaný vzhled.

Popis značky

Dánský výrobce čalouněného nábytku, vyrábí pohovky a křesla pro privátní značky a i pod vlastní značkou má vlastní kolekci. Disponuje velkou kapacitou, týdně vybaví 3500 objednávek. Výrobky Theca jsou označeny německou známkou kvality nábytku Golden M.

Vyrábí v prvotřídní kvalitě a pro výrobu využívá poctivé materiály. Rámy pohovek jsou z masivního dřeva, multiplexu, nenosné části z dtd ve standardu FSC. Výplně sedáku jsou ze studené pěny, která se odlišuje prodyšností a . Pro mimořádný komfort vrchní vrstva u většiny pohovek je z peří z mořských ptáků. Na čalounění používá odolnou kolekci látek s certifikací Oeke-Tex i kůží.

Video

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku