Forma

Forma je řada řemeslně vyrobeného nádobí, krásných váz a misek, vše s výrazným a vysoce kvalitním výrazem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
2 178 Kč
Cena bez DPH
1 800 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
16 cm
Výška
26 cm
Materiál
Kamenina

Forma je řada řemeslně vyrobeného nádobí, krásných váz a misek, vše s výrazným a vysoce kvalitním výrazem. Každý kus spojuje čtvercovou základnu se zaoblenou špičkou a nabízí harmonický a přesto hravý výraz série. Forma je inspirována minimalistickým japonským designovým jazykem a bohatými tradicemi a je vyrobena ručně z odolné kameniny pro nadčasovou přitažlivost, která překoná trendy a tendence.

Ferriani Sbolgi

Italské designérské studio Ferriani Sbolgi je poháněno experimenty a kooperativním přístupem k procesu návrhu, kde se oba designéři dohodnou na směru a obrysu, než se přemění na nové kreativní návrhy. Jejich designový jazyk je založen na elegantních siluetách a čistých odizolovaných liniích a detailech a jejich produkty se snaží s divákem a uživatelem komunikovat určitou emoci. Každý nový design je vnímán jako příležitost k experimentování a přisuzuje zásadní důležitost hledání materiálů a nápadů, které přidají hodnotu jejich konečnému designu. Hledají nové, odvážné a odlišné, ale vždy s nadčasovým vkusem a kvalitním řemeslem. Úžasná rovnováha dosažená bez námahy způsobem, který ukazuje jejich krásná práce.

Ferriani Sbolgi

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku