Nord lavice 160 cm

Kolekce Nord se skládá z krásných jídelních stolů a lavic ve dvou různých délkách a kolekce je poněkud neobvyklou a krásnou kombinací řemeslného zpracování a vysoce kvalitních materiálů. Série vyniká krásnými detaily a dokonalým řemeslným zpracováním. Celé provedení je z masivního dřeva.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
32 670 Kč
Cena bez DPH
27 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
160 cm
Hloubka
40 cm
Výška
45 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
masivní dub
Provedení
olejovaný nebo mořený dub
Nosnost
220 kg

Kolekce Nord se skládá z krásných jídelních stolů a lavic ve dvou různých délkách a kolekce je poněkud neobvyklou a krásnou kombinací řemeslného zpracování a vysoce kvalitních materiálů, které se vyznačují výraznými klouby dlaby a čepu, které spojují rohy nohou dohromady . Nord je navržen dánským duem Glismand & Rüdiger, který vytvořil sérii s jasným cílem spojit funkci s kvalitou. Proto lze oba jídelní stoly rozšířit pomocí několika jednoduchých pohybů, aby vyhovovaly jak malým, tak velkým událostem v každodenním životě i o víkendech. Doprovodná lavička Nord odpovídá šířce jídelních stolů a estetice designu k dokonalosti.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku