Berlin

Jednoduché, stylové detaily, sloučené v masivním a krásném dřevěném zpracování. Německé designové duo Hertel & Klarhoefer vytvořilo Berlín s přísným přístupem k procesu návrhu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 186 Kč
Cena bez DPH
12 550 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
126, 168 cm
Hloubka
42 cm
Výška
42 cm
Podnož
masivní dřevo
Materiál
lakovaný dub, bělený lakovaný dub

Jednoduché, stylové detaily, sloučené v masivním a krásném dřevěném zpracování. Německé designové duo Hertel & Klarhoefer vytvořilo Berlín s přísným přístupem k procesu návrhu. Série minimalistických konferenčních stolků a lavic, které jsou ve své jemné eleganci poutavě ohromující. Vyrobeno z viditelných dlažebních a čepových spojů, které zdůrazňují dědictví a inspiraci designu, zatímco elegantní rámy dodávají výrazně moderní nádech. Série je k dispozici v několika velikostech, formátech a variantách, přičemž každý design vytváří trvanlivý a trvalý dojem a výraz.

Hertel & Klarhoefer

Naší inspirací je často Berlín. Máme to rádi tak, jak to je: metropolitní, kreativní a přímé. Ale stejně jako cestování po jiných zemích, to, co vám bije do očí, je místo, kde se rodí kreativní nápady… Nejlepší nápady někdy přicházejí v nejneočekávanějších situacích! Nejprve se necháme inspirovat hmotností věcí. Proto pracujeme velmi brzy na materiálech a prototypech v měřítku 1: 1. Na začátku designového projektu obvykle existuje koncepční myšlenka, kterou se snažíme co nejdříve realizovat v modelech a prototypech. Někdy však některé z našich designových projektů mají silný koncepční charakter, který jim umožňuje objevit se různými způsoby v závislosti na jejich významnosti.

Hertel & Klarhoefer

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku