Easy

Lehké lehátko, snadno skladné, rychle rozložitelné. Můžete sedět, můžete ležet a to i ve venkovním prostředí.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
13 874 Kč
Cena bez DPH
11 466 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
70 cm
Hloubka
190 cm
Výška
39 cm
Výška sedáku
39 cm
Podnož
bez podnože
Provedení podnože
skrytá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Křivky řady EASY vás zvou k odpočinku v elegantním pohodlí. Použijte EASY do obývacího pokoje, jako pouf, stolek, sedadlo a další. Skládané nebo otevřené, skládané nebo samotné? Jednoduše se pohrajte a objevte mnoho způsobů, jak EASY používat. K dispozici v materiálech pro venkovní i vnitřní použití. Potahy jsou snímatelné a lehce pratelné.

Philip Bro

Philip Bro Ludvigsen (narozen 1962 v Austrálii) je dánský průmyslový designér, který se specializuje na nábytek, osvětlení a další výrobky pro domácí interiér. Jeho design využívá zaoblené tvary a měkké, přírodní materiály, ale často má také inovativní nádech, což je například vidět na jeho lampě „UnderCover“, která má vyměnitelné odstíny (navrženo pro dánský Le Klint ve spolupráci s finským Marimekkem).

Philip Bro

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku