Orlando

3 sedák. K dispozici je pravá, nebo levá varianta. Dánské designové duo Glismand & Rüdiger vyvinulo klasickou pohovku Orlando.  Možná je také ve venkovní variantě.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
110 110 Kč
Cena bez DPH
91 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
300 cm
Hloubka
100 cm
Výška
64 cm
Výška sedáku
39,5 cm
Provedení podnože
chrom nebo černé
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Nohy
kovové, zkřížené
Hloubka sedáku
82 cm
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ne

Rovná sofa s otevřeným koncem. K dispozici je pravá, nebo levá varianta. Dánské designové duo Glismand & Rüdiger vyvinulo klasickou pohovku Orlando.  Možná je také ve venkovní variantě. Původní pohovka Orlando se vrátila na rýsovací prkno za účelem vytvoření pohovky určené pro venkovní použití, aniž by byl ohrožen komfort nebo estetika. Výsledkem je pohovka, kde design polštáře umožňuje, aby z něj voda stékala přímo a uschla během několika hodin, a rám vyrobený z hliníku, aby se zabránilo korozi. Moduly jsou také navrženy s doprovodnými kamennými deskami v odpovídající velikosti, které mohou sloužit jako flexibilní desky stolu.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku