Lotus

KREATIVNÍ MINIMALISMUS. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 238 Kč
Cena bez DPH
10 114 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
98 cm
Hloubka
98 cm
Výška
67/82 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
kovová černá nebo chrom
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Čisté a jednoduché linie vytvářejí pocit klidu, díky kterému je LOTUS jasnou volbou pro moderní soukromý dům a nebo pro veřejný interiér. Existuje nekonečné množství kombinací sestav. Zve vás ke kreativitě a vyjádření svého osobního stylu. Sofa Lotus byla ve filmu „Sex ve městě“. Potahy jsou snímatelné a dají se lehce vyměnit.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku