Elle

Modulární sofa s jemnými liniemi. Láká k sezení a rozjímání. Moduly se dobře spojují a drží stále při sobě.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
40 458 Kč
Cena bez DPH
33 436 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
95/115 cm
Hloubka
85 cm
Výška
80 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
jasan/černě a bíle mořený jasan
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano, zdrhovadlo

Elle je flexibilní modulární pohovka s jemným a ženským vzhledem. Její tvar je kulatý, organický a vstřícný a díky zaobleným zádům a loketním opěrkám jí dělá velmi dobře komfortní. 

Pohovka se skládá ze dvou rohových modulů (pravý / levý) a středového modulu, který umožňuje vyrobit malou pohovku nebo velkou rohovou sofa.

Protože není příliš hluboká, hodí se také do malých místností.  Jako možnost na zadní straně opěradel můžete mít kapsy na časopisy, ipady, dálkové ovladače atd. Potahy jsou snímatelné pratelné.

Charlotte Honcke

Fascinuje mě umění, formy a materiály. Grafika a móda jsou také věci, které mě inspirují. Chtěl bych, abych navrhl svůj malý Fiat 500. Má jemný a sladký výraz, který se snadno hodí. Dobrý design je, když existují funkční a estetické úhly, o kterých vím, že říkají ostatní návrháři. Kromě těchto dvou funkcí musí design překvapit nebo mít nějaké vzrušující detaily, díky nimž budete zvědaví, takže se nábytku musíte pouze dotknout, vidět nebo vyzkoušet. Jako designér jsem velmi zvědavý a nesmírně šťastný, že mohu pracovat s tím, co mě baví.

Charlotte Honcke

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku