Cape

Minimalistický a sofistikovaný vzhled modulární pohovky CAPE dodává každému prostoru moderní nádech.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
14 263 Kč
Cena bez DPH
11 788 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
86-96 cm
Hloubka
88 cm
Výška
76 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
kluzáky
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano, zdrhovadlo

Minimalistický a sofistikovaný vzhled modulární pohovky CAPE dodává každému prostoru moderní nádech a díky řadě modulů, z nichž si můžete vybrat, si ji můžete navrhnout tak, aby dokonale ladila s vaším pokojem. Opěradlo a loketní opěrka každého prvku jsou z jednoho kusu a obklopují velký polštář. Mírně vystupující švy stékající po loketní opěrce dodávají útulný a elegantní nádech a zdůrazňují zjednodušující a rovné linie pohovky. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Johannes Steinbauer

Johannes Steinbauer Office for Design, poháněný svými kořeny v řemeslné výrobě, vyvíjí nábytek, který usiluje o efektivní, redukovaný, téměř naivní designový jazyk.

Johannes Steinbauer vyrostl na venkově, v domácnosti tesařů 4. generace. Vzhledem k tomu, že ho svázala fascinace řemeslnou zručností, následoval svou rodinnou tradici vyučením truhláře.

Ve věku 19 let pracoval pro truhlářskou dílnu Tetrimäki Furniture Vision ve Finsku. Při výrobě propracovaného secesního nábytku v malých sériích se naučil přistupovat k projektům s velkou přesností a trpělivostí.

Poté, co pracoval několik let ve své profesi a získal mistrovský certifikát, odešel studovat průmyslový design na Hochschule für Gestaltung ve Schwäbisch-Gmünd.

V letech 2011 až 2012 pracoval pro Studio Neuland v Mnichově na projektech pro mezinárodní klienty jako Nils Holger Moorman, MDF-Italia, Kristalia, Bulthaup a Freifrau.

V roce 2012 založil vlastní studio, které se nachází ve staré dílně. Johannes Steinbauer pracuje s intuitivním přístupem, který je stále veden jeho fascinací pro řemeslo. Vždy usiluje o efektivní, redukované, téměř naivní řešení, které směřuje k výraznému charakteristickému designovému jazyku.

Johannes Steinbauer pracuje na nábytku, doplňcích a světlech pro mezinárodní klienty jako Authentics, Rolf Benz a Softline.

Johannes Steinbauer

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku