Butterfly 3

Ultratenký design je největší přednost nástěnných a stropních světel Butterfly - s nejmodernějšími OLED panely vyzařuje silné, ale příjemné světlo.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 450 Kč
Cena bez DPH
6 983 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
14 cm
Hloubka
17,5 cm
Výška
9 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
bříza, dub, ořech
Světelný zdroj
vestavěný OLED 6,2W, 220lm, 3000K, nestmívatelnéč

Ultratenký design je největší přednost nástěnných a stropních světel Butterfly - s nejmodernějšími OLED panely vyzařuje silné, ale příjemné světlo. Světla jsou mimořádně univerzální, takže jsou dokonalá pro vylepšení a povznesení každého interiéru. Butterfly je perfektní díky svému výrazném vzhledu a efektivitě, pokud je použit v páru nebo ve skupině.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku