Bell S

Výraz závěsné lampy Bell je robustní, forma je jednoduchá. Díky svému průmyslovému, přesto přátelskému vzhledu je tato směrová lampa ideální jak pro domácí dekorace, tak pro profesionální prostředí.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 840 Kč
Cena bez DPH
7 306 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
35 cm
Výška
37 cm
Materiál
hliník
Provedení
4 odstíny
Zdroj / Patice
E27
Kabel
4 m, textilní
Hmotnost
1,7 kg

Výraz závěsné lampy Bell je robustní, forma je jednoduchá. Díky svému průmyslovému, přesto přátelskému vzhledu je tato směrová lampa ideální jak pro domácí dekorace, tak pro profesionální prostředí.

Designéři Andreas Lund a Jacob Rudbeck vzali výchozí bod pro design v ikonickém tvaru zvonu. Díky zaoblené siluetě a matnému povrchu působí lampa jako odlitá. Bílá vnitřní strana odráží světlo, které dopadá jako kužel a poskytuje praktické osvětlení pro několik účelů. Designéři věnovali zvláštní pozornost detailům a zdůrazňovali současný způsob shromažďování mezi kabelem a samotnou lampou. Hmatové rozdíly mezi materiály vytvářejí čistý, minimalistický vzhled. Hladký hliník oproti měkké gumě vytváří diskrétní, ale působivou hru materiálů a oživuje design.

Bell se skvěle hodí do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, chodby a kancelářského prostředí. Pověste směs velikostí do shluku a dosáhněte dramatického vizuálního efektu, použijte velký zvon nad jídelní stůl nebo malé zavěste ve dvojicích do kuchyně. Lampa Bell bude ozdobou každé místnosti v domě.

Andreas Lund & Jacob Rudbeck

Jacob Rudbeck má vzdělání z Královské dánské akademii výtvarných umění, škola architektury a Andreas Lund absolvoval The Danish Design School v roce 2000. Jacob i Andreas mají vlastní studio. Setkali se během učitelských prací a rozhodli se zahájit spolupráci.

„Design je průmyslové řemeslo, kde se interakce funkce a formy dokonale taje v harmonii. Chceme předat skandinávskou designovou tradici a vytvářet předměty každodenní potřeby, které mají osobnost, aniž by byly hlasité.“

Andreas Lund & Jacob Rudbeck

Popis značky

Normann Copenhagen je dánská designová společnost s posláním vytvářet originální a inovativní produkty v jednoduchém a moderním designu, který vydrží zkoušku času. Jinými slovy, zpochybnit konvenční myšlení a udělat z obyčejného výjimečný skvělý design. 

Značka Normann Copenhagen, založená v roce 1999 Janem Andersenem a Poulem Madsenem, zahrnuje širokou a neustále rostoucí kolekci nábytku, osvětlení, textilu a bytových doplňků. Výrobky se prodávají ve více než 80 zemích po celém světě a během této doby nasbíraly více než 80 ocenění za design.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku