Kuulto 9100

Kuulto přináší nový charakter do světa stropních instalací, kde se dřevo jako materiál běžně nepoužívá.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
20 280 Kč
Cena bez DPH
16 760 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
52 cm
Výška
15 cm
Materiál
ohýbaná bříza
Provedení
bílá, černá, bříza, ořech
Světelný zdroj
Vestavěný LED Osram, 21 W, 3000 K, 2500 lm

Kuulto přináší nový charakter do světa stropních instalací, kde se dřevo jako materiál běžně nepoužívá. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ty jsou ručně vyráběné z finské břízy vysoce zkušenými řemeslníky. Designy interiérového architekti Seppa Koho mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis.

Dřevo představuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru. Secto Design inspiruje lidi na celém světě, jelikož 75% prodejů firmy jsou na export

Video

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku