Stok

LEHCE PŘENOSNÝ.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
8 368 Kč
Cena bez DPH
6 916 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
40 cm
Výška
64 cm
Materiál
lakovaný kov

STOK je všestranný boční stolek, který je perfektní po ruce. Může být umístěn na pohovce nebo vedle postele v závislosti na tom, kde potřebujete malý stolek. Díky charakteristické rukojeti se stoly snadno přemísťují a zabírají minimální prostor, protože jsou stohovatelné. Grafické výřezy v desce stolu v kombinaci se zjednodušenou rukojetí krásně ukazují funkčnost stolu.

Vítěz ceny GOOD DESIGN AWARD 2020

Philip Bro

Philip Bro Ludvigsen (narozen 1962 v Austrálii) je dánský průmyslový designér, který se specializuje na nábytek, osvětlení a další výrobky pro domácí interiér. Jeho design využívá zaoblené tvary a měkké, přírodní materiály, ale často má také inovativní nádech, což je například vidět na jeho lampě „UnderCover“, která má vyměnitelné odstíny (navrženo pro dánský Le Klint ve spolupráci s finským Marimekkem).

Philip Bro

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku