Drum

Lehký, elegantní odkládací stolek. Kovová konstrukce, deska z kovu, nebo z mramoru. Větší a menší, dávají smysl spolu, v prostoru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 346 Kč
Cena bez DPH
8 550 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
60 cm
Výška
35 cm
Materiál
kov
Provedení
černě lakovaný
Materiál deska
černý mramor nebo kouřové sklo

Více bangu pro vaše peníze, stůl Drum je dodáván ve dvou různých velikostech s vrcholy z mramoru a skla

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Bolia

Drum

Cena 8 047 Kč

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku