Trace 75/50

Konferenční stůl Trace je vyroben ze dřeva certifikovaného FSC a má měkký a organický design.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
20 026 Kč
Cena bez DPH
16 550 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
75 cm
Výška
50 cm
Materiál
dub masiv, mořený nebo lakovaný

Konferenční stůl Trace je vyroben ze dřeva certifikovaného FSC a má měkký a organický design. Název Trace pochází z výrazné drážky, která ohraničuje desku stolu - a je dokladem tradičního dřevěného řemesla použitého k vytvoření Trace.

Busetti Garuti Redaelli

Vývoj všech jejich projektů si klade za cíl dosáhnout jednoduchých technických i formálních řešení, která zvýhodňují použitelnost a čitelnost objektu. Prostřednictvím tohoto procesu definují naše myšlenky, které reinterpretují tradiční nebo inovativní materiály, aby byly šetrnými společníky života. Inspirace jsou všude. Důležité je být vnímavý. Snaží se být ovlivněni velkou rozmanitostí podnětů ... neustále hledají inspirace, během pracovní doby nebo volného času, stále drží oči otevřené. To je jejich stav mysli. Skvělý design spočívá v tom, že při pohledu na objekt první myšlenka zní: mohlo by to být tak ... a po delším pozorování: ano, neexistuje způsob, jak to vylepšit, je to perfektní!

Busetti Garuti Redaelli

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku