Scandinavia

2,5 sofa. Sofa Scandinavia je ucelená řada tradičních sedaček, nabízející celou škálu rozměrů a variant, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Od jednotlivého křesla, přes sofa, rohové sestavy, sestavy U, až po sofa s vestavěnou rozkládací postelí pro každodenní spaní. Sérii Scandinavia navrhlo dánské duo, Glismand & Rüdiger, které oživilo klasickou siluetu pohovky a vytvořilo moderní ráz skandinávské klasiky. Nadčasové tvary budou vypadat stylově i po mnoha letech v interiéru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
76 956 Kč
Cena bez DPH
63 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
206 cm
Hloubka
92 cm
Výška
78 cm
Výška sedáku
45 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
dřevěné nebo kovové nohy
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
57 cm
Výplň sedáku
studená pěna nebo vatování
Snímatelný potah
ne

Křeslo z ucelené série Scandinavia. Možnost výběru úrovně komfortu sezení, mnoha druhů potahových materiálů a několika variant nožiček. Sestavte si vlastní personalizované sofa. K dispozici jsou křesla, taburety, rohové sestavy, sestavy ve tvaru U a sofa s vestavěnými lůžky. Taburety nabízejí úložné prostory.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku