Boxplay 3 sofa

Boxplay je robustní a zároveň elegantní sedací souprava. Ležérní styl, pohodlný posed a perfektní materiály. Sofa, která nepřestane bavit. Tento výrobek patří k tomu nejlepšímu, co lze v současné Skandinávii najít.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
198 440 Kč
Cena bez DPH
164 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
252 cm
Hloubka
100 cm
Výška
71 cm
Výška sedáku
39 cm
Provedení podnože
nerezová ocel
Materiál
látka nebo kůže
studená pěna a peří
Provedení skořepiny
masivní dřevo
Výplň sedáku
taštičkové pružiny

Boxplay je robustní a zároveň elegantní sedací souprava. Nepravidelný tvar jí dodává hravost, je možná i v rohové variantě. 

Claessons Koivisto Rune

Důsledné, elegantní a progresivní. Claesson Koivisto Rune je možná nejvíce mezinárodně uznávaným švédským architektonickým a designovým studiem. 

Zpočátku byla Claesson Koivisto Rune považována za minimalisty.  Pracují důsledně a v tradici Jacobsena a Aalta, s architekturou, nábytkem a designem produktů, které dohromady tvoří celek.

Eero Koivisto se narodil v roce 1958, Ola Rune v roce 1963 a Mårten Claesson v roce 1970. Setkali se při studiu architektury interiérů a založili ateliér v roce 1995. Pro Swedese vytvořili asi deset kusů nábytku - vše s výrazným smyslem pro důslednost, eleganci.

Claessons Koivisto Rune

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku