Kayto

Kayto je navrženo pro každodenní použití. Reprezentativní, pohodlná a praktická pohovka vybavená snímatelnými, pratelnými potahy. Design také umožňuje snadnou výměnu jednotlivých dílů v případě jejich poškození, nebo jen chcete změnit vzhled výměnou barev potahu nebo výběrem látky. To je nezbytnou součástí designu, protože to prodlužuje životnost pohovky - v zájmu vaší ekonomiky a spotřeby zdrojů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
46 827 Kč
Cena bez DPH
38 700 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
175 cm
Hloubka
100 cm
Výška
85 cm
Výška sedáku
45 cm
Podnož
4 nohy
Provedení podnože
Kovový rám
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
57 cm
Výplň sedáku
studená pěna nebo vatování
Snímatelný potah
ano
Šířka sedáku
75 cm

Prvním hlavním kritériem, které je třeba splnit při navrhování a výrobě smysluplného udržitelného produktu, je zajistit, že produkt bude mít určitý stupeň jedinečnosti, přesvědčivý a atraktivní estetický a funkční profil. Z hlediska konstrukce, stylu a pohodlí je Kayto navrženo tak, aby respektovalo výše uvedené. Styl Kayto je definován výraznou a pohodlnou polštářovou područkou, která je záměrně navržena tak, aby se o ni příjemně opřelo, pokud si chcete lehnout na pohovku s dobrou knihou. Područky v kombinaci s horizontálními sedadly poskytuje mimořádný komfort. Místo určené k regeneraci a nasbírání nové energie. Kayto je navržena jako výrazná pohovka s nízkou výškou sedáku a poměrně hlubokými sedáky. Aby bylo možné přizpůsobit komfort sezení a přizpůsobit jej dané situaci a stavbě těla, nabízíme různé polštáře, které tvoří preferovanou oporu.

Per Weiss

Per Weiss se narodil v roce 1959 v Dánsku a jako všestranně talentovaný umělec začal svou kariéru původně jako profesionální hudebník. To se však změnilo poté, co byl přijat ke studiu architektury na univerzitě v Aarhu v Dánsku, neboť od té doby svou kreativitu zaměřil výhradně na tvorbu svých návrhů. 

Per Weiss

Popis značky

Jako spotřebitelé jsme všichni povinni přehodnotit své spotřebitelské návyky. Naše kolektivní vůle upřednostňovat nákup produktů, které si chceme ponechat v průběhu času, je zásadní, protože je to nejúčinnější způsob, jak minimalizovat spotřebu zdrojů a znečištění. Jako dodavatel čalouněného nábytku jsme povinni navrhovat a vyvíjet produkty optimalizované pro dlouhou životnost. Zároveň je třeba vybírat materiály a vyvíjet design s ohledem na udržitelnost, demontáž a recirkulaci. Ve společnosti Tenksom se snažíme ctít výše uvedené zásady, aniž bychom ohrozili funkčnost, pohodlí, kvalitu nebo estetiku.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku