Sand

Příjemný organický design. Kolekce SAND představuje špičkový design inspirovaný přírodou.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
69 004 Kč
Cena bez DPH
57 028 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
190 cm
Hloubka
100 cm
Výška
71 cm
Výška sedáku
36 cm
Podnož
bez nohou
Provedení podnože
kluzáky
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Hlavní inspirací je způsob, jakým voda v průběhu času mění a tvaruje kameny a způsob, jakým písek neustále vytváří nové tvary. Kolekce SAND je jedinečný a funkční nábytek, který vytváří pohodlné a klidné prostředí pro vás i vaše okolí. Potahy jsou volitelné a dají se svlékat a vyprat.

STINE ENGELBRECHTSEN

Stine Engelbrechtsen se narodila v roce 1972 v Dánsku. Vystudovala průmyslovou design na „Danmarks Designskole“ a v roce 1999 vydala absolventskou práci pod názvem „Vybavení pro venkovní život“. Vystavovala v kodaňském „Øksnehallen“ a také na veletrhu ve Formlandu v Herningu („De Nye“). Stine Engelbrechtsen je ve společnosti Softline zaměstnána od srpna 2000 jako designér a produktový manažer.

STINE ENGELBRECHTSEN

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku