Continental

Continental je mezníkem v moderní švédské historii. Je velkorysý, pohodlný a neskromný způsobem, který není typicky švédský, přesto je umístěn na elegantním ocelovém rámu.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
129 458 Kč
Cena bez DPH
106 990 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
228 cm
Hloubka
95 cm
Výška
72 cm
Výška sedáku
41 cm
Materiál
Rám: masivní dřevo. Výplň: Vysoce pružná pěna a polyesterové vlákno. Základna: Ocelové trubky.

Continental je mezníkem v moderní švédské historii. Je velkorysý, pohodlný a neskromný způsobem, který není typicky švédský, přesto je umístěn na elegantním ocelovém rámu. Je to zajímavý rozpor navržen Mårten Claesson, Eero Koivisto a Ola Rune.

Claessons Koivisto Rune

Důsledné, elegantní a progresivní. Claesson Koivisto Rune je možná nejvíce mezinárodně uznávaným švédským architektonickým a designovým studiem. 

Zpočátku byla Claesson Koivisto Rune považována za minimalisty.  Pracují důsledně a v tradici Jacobsena a Aalta, s architekturou, nábytkem a designem produktů, které dohromady tvoří celek.

Eero Koivisto se narodil v roce 1958, Ola Rune v roce 1963 a Mårten Claesson v roce 1970. Setkali se při studiu architektury interiérů a založili ateliér v roce 1995. Pro Swedese vytvořili asi deset kusů nábytku - vše s výrazným smyslem pro důslednost, eleganci.

Claessons Koivisto Rune

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku