Kuchyňský set

S ohledem na malou kuchyni jsme sestavili nejzákladnější kuchyňské produkty do jedné kombinace. Milá sestava, která bude udržovat potřebné vybavení pro vaření stále po ruce.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 076 Kč
Cena bez DPH
9 980 Kč
doručení 5 týdnů
doručení 5 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
58 cm
Hloubka
20 cm
Výška
50 cm
Materiál
ocel
Provedení
bílé provedení

S ohledem na malou kuchyni jsme sestavili nejzákladnější kuchyňské produkty do jedné kombinace. Obsahuje následující produkty: 2 ks panely 50*20 cm v bílé barvě, 2 ks kovové police s nízkými okraji 58*20 cm v bílé barvě, 1 ks věšák na talíře d20 cm v bílé barvě, 2 ks věšáky d20 cm v bílé barvě, jedna podložka 19*29*2 z korku, 1 ks organizér 9*7*12 cm v béžové barvě, 5 ks j-háčků v bílé barvě a 2 ks s-háky z nerezové oceli.

Nisse Strinning

Nisse Strinning (1917-2006) je otcem legendárního policového a nábytkového systému String. Nisse Strinning byla vdaná za Kajsu Strinning, také návrháře, který společně se svým manželem vyvinul systém String. Regály byly původně navrženy v roce 1949 pro Bonniers Folkbibliotek (lidová knihovna), Bonniers je největším vydavatelem knih ve Skandinávii. Nisse Strinning ve čtyřicátých letech studovala na Královském technologickém institutu KTH ve Stockholmu a vyvinula mycí sušičku s názvem Elfa, která obsahovala kovové tyče potažené plastem. To se stalo výchozím bodem pro systém String. V roce 1952 Nils a Kajsa Strinning založili String Design AB a Swedish Design AB. Společně v 60. a 70. letech navrhli širokou škálu plastových předmětů. Provázek najdete v mnoha švédských domácnostech a je skutečnou ikonou švédského designu.

Nisse Strinning

Popis značky

Variabilní policový systém určený k ukotvení na zeď, s odlehčenou strukturou, ale velmi stabilní. Snadno se sestaví a kdykoliv se jednoduše přestaví dle Vašich momentálních potřeb. Postranní panely udržují knihy či jakýkoliv jiný obsah bezpečně na místě a v rámci jedné sestavy může být kombinováno více různých hloubek. Když potřebujete více místa, snadno dokoupíte další díly a navážete na stávající sestavu. Hodí se jak na malé, tak velké zdi. To všechno jsou důvody, proč systémy String i po 60 letech stále přitahují pozornost.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku