Police na časopisy

Kovová perforovaná police. Zahrnutý okraj zabraňuje pádu věcí z police. Lehce přestavitelná, elegantní.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
1 997 Kč
Cena bez DPH
1 650 Kč
doručení 5 týdnů
doručení 5 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
78 cm
Hloubka
30 cm
Výška
15 cm
Materiál
ocelový lakovaný drát
Provedení
lakovaný povrch

Kovová lakovaná police. Součástí police jsou háčky pro zavěšení na drátěné postranní panely. Velmi jednoduchá a elegantní konstrukce. Nadčasový design z oku 1949. Osvěží každý interiér a přinese kousek Skandinávie každému uživateli.

Nisse Strinning

Nisse Strinning (1917-2006) je otcem legendárního policového a nábytkového systému String. Nisse Strinning byla vdaná za Kajsu Strinning, také návrháře, který společně se svým manželem vyvinul systém String. Regály byly původně navrženy v roce 1949 pro Bonniers Folkbibliotek (lidová knihovna), Bonniers je největším vydavatelem knih ve Skandinávii. Nisse Strinning ve čtyřicátých letech studovala na Královském technologickém institutu KTH ve Stockholmu a vyvinula mycí sušičku s názvem Elfa, která obsahovala kovové tyče potažené plastem. To se stalo výchozím bodem pro systém String. V roce 1952 Nils a Kajsa Strinning založili String Design AB a Swedish Design AB. Společně v 60. a 70. letech navrhli širokou škálu plastových předmětů. Provázek najdete v mnoha švédských domácnostech a je skutečnou ikonou švédského designu.

Nisse Strinning

Popis značky

Variabilní policový systém určený k ukotvení na zeď, s odlehčenou strukturou, ale velmi stabilní. Snadno se sestaví a kdykoliv se jednoduše přestaví dle Vašich momentálních potřeb. Postranní panely udržují knihy či jakýkoliv jiný obsah bezpečně na místě a v rámci jedné sestavy může být kombinováno více různých hloubek. Když potřebujete více místa, snadno dokoupíte další díly a navážete na stávající sestavu. Hodí se jak na malé, tak velké zdi. To všechno jsou důvody, proč systémy String i po 60 letech stále přitahují pozornost.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku