Rod

Police Rod nabízí nekonečné možnosti pro nekonečné drobnosti a upomínkové předměty.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
24 200 Kč
Cena bez DPH
20 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
86 cm
Hloubka
36,7 cm
Výška
85 cm
Podnož
kovová, černá nebo mosaz
Provedení podnože
kotvení ke zdi
Provedení skořepiny
dýhované police

Police Rod nabízí nekonečné možnosti pro nekonečné drobnosti a upomínkové předměty. Ať už potřebujete zobrazit nebo schovat cokoli, tento elegantní rámový utilitární úložný systém uspokojí všechny vaše potřeby.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku