Stage

Nastavte scénu s poličkou, která vám poskytne prostor pro velké i malé okamžiky života. Police Stage je inspirována životem na jevišti.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
10 914 Kč
Cena bez DPH
9 020 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
81 cm
Hloubka
23,6 cm
Výška
60 cm

Nastavte scénu s poličkou, která vám poskytne prostor pro velké i malé okamžiky života. Police Stage je inspirována životem na jevišti. Střídavé police představují okraj jeviště a můžete se vrhnout na extravagantní předměty a kombinovat více polic a barev, nebo nechat Stage vyprávět svůj vlastní krásný a udržitelný příběh.

Hertel & Klarhoefer

Naší inspirací je často Berlín. Máme to rádi tak, jak to je: metropolitní, kreativní a přímé. Ale stejně jako cestování po jiných zemích, to, co vám bije do očí, je místo, kde se rodí kreativní nápady… Nejlepší nápady někdy přicházejí v nejneočekávanějších situacích! Nejprve se necháme inspirovat hmotností věcí. Proto pracujeme velmi brzy na materiálech a prototypech v měřítku 1: 1. Na začátku designového projektu obvykle existuje koncepční myšlenka, kterou se snažíme co nejdříve realizovat v modelech a prototypech. Někdy však některé z našich designových projektů mají silný koncepční charakter, který jim umožňuje objevit se různými způsoby v závislosti na jejich významnosti.

Hertel & Klarhoefer

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku