Lean

Vezměte typickou polici, roztrhejte ji a znovu postavte. To jsme udělali s Leanem. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
5 445 Kč
Cena bez DPH
4 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
25 cm
Výška
8,8 cm
Materiál
překližka
Provedení
lakování nebo moření
Nosnost
doporučeno 10 kg

Vezměte typickou polici, roztrhejte ji a znovu postavte. To jsme udělali s Leanem. Základní filozofií společnosti Lean bylo vytvořit polici, která je v rozporu s konvencemi a umožňuje vám rozhodnout, jak zkombinovat police, pokud jde o orientaci, barvu a materiál.

Allan Nøddebo

Můj styl je čistý, upřímný a orientovaný na konkrétního uživatele. Ve vyváženém vztahu mezi pozorováním a funkcí, estetikou a emocemi definujeme a analyzujeme DNA daného objektu. Naším cílem je vytvářet objekty, které vylepšují váš každodenní život - na neurčito. Jeden z mých největších vlivů je, když jdu na bleší trhy. Vždy najdu předměty z jiného desetiletí, které mi připomínají, jak se dříve žilo. Nutí mě to přemýšlet o tom, jak dnes žijeme, a chápat objekty, které nás obklopují, v nové perspektivě. Je to velmi užitečné a často mě inspiruje k přemýšlení v nových směrech.

Allan Nøddebo

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku