Meghan

KOMPAKTNÍ A KLASICKÝ DESIGN. 

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
78 524 Kč
Cena bez DPH
64 896 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
214 cm
Hloubka
99 cm
Výška
63/76 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
kov lakovaný
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
123x200 cm

Úzké područky a nohy dodávají této pohovce jednoduchý a elegantní vzhled. Je kompaktní s nadčasovým a klasickým designem, který lze použít jako pohodlný gauč během dne a postel pro dva v noci.

MEGHAN má plně odnímatelné čalounění. Ocelové nohy jsou lakované v bílé nebo hliníkové barvě.

Muller & Wulff

V roce 2001 založili němečtí designéři Thomas Müller a Jörg Wulff v Berlíně své designérské studio Müller & Wulff. Müller navštěvoval Akademii výtvarných umění a Royal College of Art v Londýně, zatímco Wulff navštěvoval Poole College of Art and Design a Hochschule für Gestaltung v Berlíně. Thomas Müller a Jörg Wulff navrhují výrobky s ohledem na uživatele a zaměřují se na funkčnost a pohodlí. Pohovky Müller & Wulff pro Softline vyzařují sofistikovaný minimalismus.

Muller & Wulff

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku