Jason

NOVÉ POJETÍ SOFA.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
72 327 Kč
Cena bez DPH
59 774 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
213 cm
Hloubka
87 cm
Výška
97 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
jasan)černě mořený jasan
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
135x200 cm
Snímatelný potah
ano

Se sofa JASON zahájila společnost SOFTLINE zcela nový model, který vytváří most mezi různými způsoby použití a typy nábytku. Kombinuje atraktivní moderní design s praktickou funkcí rozkládací pohovky. S vysokými zády s jemně zaoblenými rohy a matrací s měkkými hranami je to moderní postel pro odpočinek, posezení nebo důvěrný chat, ať už v obývacím pokoji nebo ve veřejném prostředí zaměřeném na uživatele. Možnosti kombinování materiálů, textilií a barev jsou stejně nekonečné jako jejich použití. Potahy jsou snímatelné a pratelné

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku