Madison

MODERNÍ A PRAKTICKÁ.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
54 740 Kč
Cena bez DPH
45 240 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
209 cm
Hloubka
95 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
chromovaná/černá
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
77/143x200 cm
Snímatelný potah
ano

Jedná se o mladou nekomplikovanou rozkládací pohovku s neformálním pocitem pro sezení, odpočívání a spaní. Pohovka vyzařuje neformální eleganci díky ocelovým područkám potaženým látkou a mnoha polštářům na zádech se špičatými švy. Ocelové područky potažené látkou jí dodávají její identitu a jedinečnost. Hloubka sedáku pohovky MADISON vás zve k odpočinku a polehávání. Polštáře, které lze libovolně uspořádat, se někdy používají jako loketní opěrka, bederní opěrka nebo jako opěradlo a je zde spousta místa i pro váš oblíbený polštář. Horní polštář sedadla lze snadno sklopit dopředu a postel je vytvořena. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Cena GOOD DESIGN 2018

Muller & Wulff

V roce 2001 založili němečtí designéři Thomas Müller a Jörg Wulff v Berlíně své designérské studio Müller & Wulff. Müller navštěvoval Akademii výtvarných umění a Royal College of Art v Londýně, zatímco Wulff navštěvoval Poole College of Art and Design a Hochschule für Gestaltung v Berlíně. Thomas Müller a Jörg Wulff navrhují výrobky s ohledem na uživatele a zaměřují se na funkčnost a pohodlí. Pohovky Müller & Wulff pro Softline vyzařují sofistikovaný minimalismus.

Muller & Wulff

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku