Nova

UŽÍVEJTE DOKONALÉHO POHODLÍ. Pohodlná a funkční rozkládací pohovka s uvolněným a městským dojmem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
50 493 Kč
Cena bez DPH
41 730 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
209 cm
Hloubka
107 cm
Výška
70 cm
Výška sedáku
38 cm
Podnož
kovová, uzavřená
Provedení podnože
lakovaný kov / měď
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Velikost lůžka
120x200 cm

Pohodlná a funkční rozkládací pohovka s uvolněným a městským dojmem. Sedněte si, lehněte si nebo spěte v naprostém pohodlí díky nastavitelnému opěradlu rozdělenému na dvě poloviny. Se čtyřmi různými polohami naklopení opěradla. Unikátní, jednoduchý a nápadný design, elegantní i příjemný. Velká pohovka se snadno přemění na manželskou postel.

Muller & Wulff

V roce 2001 založili němečtí designéři Thomas Müller a Jörg Wulff v Berlíně své designérské studio Müller & Wulff. Müller navštěvoval Akademii výtvarných umění a Royal College of Art v Londýně, zatímco Wulff navštěvoval Poole College of Art and Design a Hochschule für Gestaltung v Berlíně. Thomas Müller a Jörg Wulff navrhují výrobky s ohledem na uživatele a zaměřují se na funkčnost a pohodlí. Pohovky Müller & Wulff pro Softline vyzařují sofistikovaný minimalismus.

Muller & Wulff

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku