Wood

BUĎTE KREATIVNÍ.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
84 344 Kč
Cena bez DPH
69 706 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
218 cm
Hloubka
111/135 cm
Výška
59 cm
Výška sedáku
42 cm
Podnož
jasan/černě mořený jasan
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Polohování
rozkládací
Výplň sedáku
studená pěna
Velikost lůžka
109x200 cm
Snímatelný potah
ano, zdrhovaldo

Buďte kreativní s inovativní pohovkou WOOD. Zádové polštáře lze umístit kdekoli na dřevěný rám zádové opěrky a dva polštáře sedadel lze jednotlivě posunout dopředu, aby se vytvořil větší prostor pro lenošení. Na zadním rámu je dostatek místa pro lampu, notebook nebo sklenku vína, díky čemuž je WOOD ideální pro sezení, odpočinek, práci, čtení a spaní.

Vítěz ceny GOOD DESIGN 2019

Jakob Schenk

Značka Jakob Schenk byl založen v září 2011. První produkt, nohy stolu Tick, se stal okamžitým úspěchem, díky čemuž se cena German Design Price pro návrháře Jakoba Schenka stala nejlepším nováčkem roku 2012.

Mezitím se kolekce rozrostla, ale všechny produkty sdílejí stejnou filozofii jednoduchosti, udržitelnosti a funkčního designu. „Design Instrumens“ společnosti Jakob Schenk.

Jakob Schenk

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku