Just

Pohovka Just má čtyřpolohovou nastavitelnou oporu zad.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
99 220 Kč
Cena bez DPH
82 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
230 cm
Hloubka
66 cm
Výška
75 cm
Výška sedáku
40 cm
Výplň sedáku
studená pěna
taštičkové pružiny, vysoce odolná studená pěna
Velikost lůžka
200 * 108 cm

Pohovka Just má čtyřpolohovou nastavitelnou oporu zad. Je ideální pro pololeh, snadno se přemění na rozkládací pohovku a je také praktická jako normální pohovka.

Lars Pettersson

Silné nápady, elegantní design. Švédský designér Lars Pettersson vytváří důmyslný nábytek s moderním mezinárodním stylem. Stejně jako rozkládací pohovka, jen s opěradlem, které lze nastavit ve čtyřech stupních. Kromě toho, že je ideální pro pololeh a snadno se přemění na rozkládací pohovku, je překvapivě praktická i jako normální pohovka. Krásný grafický otevřený střed mezi sedáky a opěradlem zad znamená, že se tam neshromažďuje prach a nečistoty. Pohovka je samočisticí!

 Lars Pettersson se narodil v roce 1969 a vyučil se architektem a návrhářem interiérů ve Stockholmu a také průmyslovým designem v Helsinkách. Vede vlastní společnost Lars Pettersson Design studio a pracuje s nábytkovým designem, interiérovým designem, architekturou a scénografií pro švédské i mezinárodní klienty.

 Lars Pettersson se zúčastnil mnoha výstav a získal několik cen a ocenění za svůj nábytek, včetně soutěže Habitare.

Lars Pettersson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku