Piper

Jednoduchý, ale grafický designový jazyk s čistými liniemi a jasným průmyslovým sklonem dělá z lampy Piper krásný doplněk každého domova.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 730 Kč
Cena bez DPH
13 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
34 cm
Výška
182,6 cm
Materiál
černý kov, nebo mosaz
Zdroj / Patice
E27 max 25W
Kabel
3 m černý, textilní
Postavec
kovový nebo mosazný

Společnost 365 ° North navrhla řadu Piper, která obsahuje nástěnné, stojací, závěsné a další osvětlení. Jednoduchý, ale grafický designový jazyk s čistými liniemi a jasným průmyslovým sklonem dělá z lampy Piper krásný doplněk každého domova - visí na zdi, jako nezávislá stojací lampa nebo jako samostatné kapky nad jídelní stůl. Piper je k dispozici se dvěma různými povrchy: matně černě lakovaná nebo mosazná ocel.

365° North

Pro mě musí mít design smysl. Tvar, barva a výběr materiálů se musí sčítat a dávat smysl každému jednotlivému designu. Dobrý design je funkční, krásný a snadno srozumitelný.

365° North

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku