Owalo 7010

Elegantní a důstojná podlahová lampa s vestavěnými LED diodami. Její silueta vyniká hlavně, když je umístěna u zdi.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
23 920 Kč
Cena bez DPH
19 769 Kč
Dodání 9 týdnů
Dodání 9 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
22 cm
Výška
168 cm
Světelný zdroj
vestavěná LED, 10 W, 2850 K, 770 lm, CRI 85, nestmívatelná
Kabel
300 cm, vypínač na kabelu
Provedení kabelu
plastový, černý
Průměr podstavce
39 cm

Elegantní a důstojná podlahová lampa s vestavěnými LED diodami. Její silueta vyniká hlavně, když je umístěna u zdi. Kolekce designových lam Secto je navržena finským interiérovým architektem Seppo Koho. Stínítka jsou vyrobeny z vrstvených březových lamel spojených balzovým kroužkem. Stínítka jsou dostupné v bříze přírodní, bílé nebo černé vrstvené bříze. Stínítka jsou ručně vyrobeny velice zručnými finskými řemeslníky.

Seppo Koho

Seppo Koho (nar. 1967) je finský architekt a světelný designér, který studoval na Vysoké škole průmyslových umění v Helsinkách a na Tampere University of Technology. Seppo Koho je návrhářem lamp Secto Design.

Seppo Koho

Popis značky

Secto Design je finská společnost specializující se na výrobu dřevěných designových svítidel. Ty jsou ručně vyráběné z finské břízy vysoce zkušenými řemeslníky. Designy interiérového architekti Seppa Koho mají čistý a jednoduchý skandinávský rukopis.

Dřevo představuje jemné osvětlení pro působivou atmosféru. Secto Design inspiruje lidi na celém světě, jelikož 75% prodejů firmy jsou na export

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku