LED 1

Oceněná LED1 je optimalizována pro noční stolky v domácnostech - nebo může být použita jednoduše jako samostatné dekorativní světlo v jakémkoli stylovém interiéru.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 610 Kč
Cena bez DPH
10 421 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
17 cm
Hloubka
30 cm
Výška
37 cm
Materiál
masivní dřevo
Provedení
bříza, dub, ořech - vnější část přírodní, černá nebo bílá
Světelný zdroj
vestavěný LED 10-16W, 800 lm, 2700K, dotykový stmívač
Kabel
1,8 m, černý

Oceněná LED1 je optimalizována pro noční stolky v domácnostech - nebo může být použita jednoduše jako samostatné dekorativní světlo v jakémkoli stylovém interiéru. LED1 získala několik ocenění, včetně mezinárodního ocenění Red dot v produktovém designu.

Mikko Kärkkäinen

Mikko Kärkkäinen je finský designér původně vyučen jako tesař. Mikko Kärkkäinen je zakladatel a hlavní designér Finské společnosti Tunto. Jako truhlář ví Mikko jak a co se dá realizovat ze dřeva. Má nezbytnou technickou přípravu na vytvoření výrobku, aniž by mu kdokoliv říkal, jak to má dělat. Tak je konečný produkt zcela jeho vlastní tvorba a koncepce. Mikko byl zařazen mezi 40 nejlepších evropských návrhářů do 40 let v roce 2011.

Mikko Kärkkäinen

Popis značky

Názevem společnosti „Tunto“ (finské slovo pro smysly nebo cit) začíná každý proces návrhu tím, že získává fyzický cit pro materiál a kreslí počáteční návrhy na papír. Proto každý produkt Tunto Design končí s výraznou DNA, která je výsledkem jedinečného Mikkova pohledu. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku