Lamino podnožka

Lamino taburet. Švédská klasika. Design křesla je z roku 1956. Dokonalé tvary, ladné křivky a skvělé pohodlí, dělají z tohoto křesla žádaný artikl. Toto je nábytek, který se v rámci rodiny dědí. Klasické provedení je s čalounem z beránčí kůže. Na výběr několik dřevina odstínů čalounů.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
18 392 Kč
Cena bez DPH
15 200 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
60 cm
Hloubka
46 cm
Výška
48 cm
Výška sedáku
44 cm
Provedení podnože
ohýbaná dřevěná lamela
Materiál
dub, buk, ořech
Provedení skořepiny
beránčí kůže

Křeslo Lamino je ukázkovým příkladem nadčasového designu. Přírodní materiály a mistrovské řemeslné zpracování zkloubily produkt atraktivní pro budoucí generace. Yngve Ekström jej navrhl v roce 1956se zaměřením na člověka a jeho potřeby.

Yngve Ekstorm

In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Maecenas aliquet accumsan leo. Etiam neque. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Maecenas libero. Morbi scelerisque luctus velit. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Nulla quis diam. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Duis viverra diam non justo. Etiam neque. Aenean placerat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos.

Yngve Ekstorm

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku