Sepia

Taburet. Sepia je řada pohovek a pouf navržených dánským designovým duem Glismand & Rüdiger s bohatě detailním exteriérem a měkkým, příjemným profilem.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
38 720 Kč
Cena bez DPH
32 000 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
90 cm
Hloubka
90 cm
Výška
40 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
dřevěný rám, 6 cm
Skořepina
dřevo, překližka
Provedení skořepiny
celočalouněná
Hloubka sedáku
90 cm
Výplň sedáku
studená pěna, peří
Snímatelný potah
ne

Sepia je řada pohovek a pouf navržených dánským designovým duem Glismand & Rüdiger s bohatě detailním exteriérem a měkkým, příjemným profilem. Hluboká hloubka sedáku dodává sedačce charakter připomínající salonek, což je zdůrazněno područkami, sedáky a opěradly, kde je výplň umístěna a optimalizována tak, aby vytvářela co nejměkčí zážitek. Polštáře sedadel jsou také reverzibilní, což usnadňuje čištění a prodlužuje životnost, a jsou přesně umístěny na mírně šikmé základně, která drží polštáře bezpečně na svém místě. Zcela klasická, ale moderní série pohovek s harmonickou rovnováhou pohodlí, elegance a kvality.

Glismand & Rüdiger

Designérské duo Glismand & Rüdiger se zrodilo v Dánsku - původ, který slouží jako hlavní zdroj inspirace v jejich přístupu k designu nábytku. Při navrhování nábytku hledá designérské duo inspiraci ze živé skandinávské přírody a materiálů a zároveň ctí hrdou tradici designu založenou na jednoduchosti, eleganci, řemeslném zpracování a udržitelných materiálech. "Sdílíme vášeň pro skandinávský design a přírodní materiály." Udržitelnost je výchozím bodem pro každý nový design, který vytvoří. Od prvních náčrtů až po finální produkt, protože tomu, čemu nejvíce věříme, je design krásných produktů, které jsou postaveny tak, aby vydržely a přežily trendy. “ Skandinávský design pro Glismand & Rüdiger není označení, je to závazek v jejich designové práci. Je to něco, co je třeba interpretovat současnými a novými způsoby, a něco, co je třeba hrdě ocenit.

Glismand & Rüdiger

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Ke stažení

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku