Coral

Pohodlný pouf se zkosenou hranou. Lehký a lehce přemístitelný kus nábytku. Mnoho barevných kombinací.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
6 402 Kč
Cena bez DPH
5 291 Kč
Dodací lhůta 6 týdnů
Dodací lhůta 6 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Průměr
50 cm
Výška
40 cm
Výška sedáku
40 cm
Podnož
bez nohou
Materiál
látka
Skořepina
celočalouněná
Výplň sedáku
studená pěna
Snímatelný potah
ano

Pouf CORAL je inspirován jedním z nejjemnějších a nejkrásnějších organismů v přírodě. Dvoubarevný vzhled a diagonální obložení sedadla vytvářejí jedinečný a charismatický vzhled. CORAL je skutečně multifunkční kus nábytku. Buďte kreativní a kombinujte barvy a materiály tak, aby dokonale doplnily váš interiér. Potahy jsou snímatelné a pratelné.

Busk Hertzog

Busk + Hertzog je dánský designérský tým známý svými oceněnými návrhy nábytku. Vytvořili designéři Flemming Busk a Stephan Hertzog v roce 2000 a jsou to dva z nejoceňovanějších dánských designérů, kteří získali mezinárodní ocenění za design, jako jsou Red Dot Awards, IF Awards a Good Design Awards.

Busk Hertzog

Popis značky

SOFTLINE má za sebou dlouhou cestu od chvíle, kdy jsme začali vyrábět nábytek v roce 1979. Stali jsme se mezinárodní značkou vytvářením inovativního, ikonického a vysoce kvalitního nábytku a naše moderní barevné vzory najdete po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: veškerý náš moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v naší vlastní továrně.

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku