Leaves

Výsledkem je sochařský a ikonický přívěsek s elegantními stínidly, které lze otáčet do stran, takže zdroj světla lze přizpůsobit vašim potřebám. Lampa Leaves je estetický design, který se krásně vznáší nad jídelním stolem a vytváří perfektní náznak dekadence.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
30 855 Kč
Cena bez DPH
25 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
125 cm
Výška
40,8 cm
Materiál
kov
Provedení
mosaz, nebo černě lakované
Napájení
230V
Světelný zdroj
LED, 1100 lm
Kabel
3m, textilní, černý

Jedním z největších umělců šedesátých let byl americký sochař Alexander Calder. Navrhoval malé pohyblivé sochy zavěšené na provázcích nebo prutech a jeho umění bylo zdrojem inspirace pro návrhářku Katerynu Sokolovou při práci s lampou Leaves. Výsledkem je sochařský a ikonický přívěsek s elegantními stínidly, které lze otáčet do stran, takže zdroj světla lze přizpůsobit vašim potřebám. Lampa Leaves je estetický design, který se krásně vznáší nad jídelním stolem a vytváří perfektní náznak dekadence.

Kateryna Sokolova

Moje domovská země na Ukrajině je inspirací pro mé průmyslové vzory; její neustále se měnící transformace mě inspirují. Vždy se snažím zachytit kulturní rozdíly a jedinečnost zemí, které navštěvuji. Pro mě je skvělý design směsí tří důležitých ingrediencí: jednoduchosti, funkčnosti a vášně.

Kateryna Sokolova

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku