Shift

Zrcadlo s poličkou stojící na podlaze. Série zrcadel SHIFT pro váš interiér. Volně stojící zrcadla, ale u kulatá zrcadla s poličkou n stěnu ve třech velikostech.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 826 Kč
Cena bez DPH
10 600 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
75 cm
Hloubka
15,3 cm
Výška
183 cm
Materiál
masivní dub
Provedení
Pravá varianta
moření, nebo transparentní lak

Ano, naše řada zrcadel Shift je krásná i praktická - ideální pro použití v hale, ložnici a pro ty, kteří mají to štěstí, že mají šatnu.

KaschKasch

Naším cílem je vytvářet jednoduché a intuitivní produkty - něco, co není příliš složité, ale přesto krásné. Vždy se snažíme navrhovat kvalitní výrobky, které stále mají poetický prvek. Inspiraci nacházíme téměř v čemkoli. Staveniště, rybí trhy, lidé, způsob jejich chování atd. Nejde jen o okolí, ale také o interakci. Dobrý design je pro nás, když máme pocit, že to nikdy nebylo jiné. Něco, co má smysl, když se na to podíváte, nebo něco, co vám dává intenzivní pocit rozkoše.


KaschKasch

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku