Beaver

Beaver, vysoká barová židle s dřevěnou skořepinou a dřevěným podnožním. Výběr z několika odstínů sedáků a podnoží.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
12 040 Kč
Cena bez DPH
9 950 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
39,5 cm
Hloubka
41 cm
Výška
104 cm
Výška sedáku
73,5 cm
Materiál
Skořepina laminát, podnoží dřevo
Hloubka sedáku
39,5 cm

Beaver je řada moderních jídelních židlí, barových židlí a stolů zaměřených na různé funkce. Všechny designy překypují charakterem a krásnými detaily, které svědčí o kvalitním řemeslném zpracování. Ikonické nohy jsou navrženy pod šikmým úhlem a mají ocelový kříž, který zajišťuje, že Beaverovy nohy zůstanou pevně zasazeny na zemi - prozatím a navždy.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku