Happy

Moderní barová židle se vyrábí ve dvou různých výškách: jedna pro tradiční bar a druhá pro mírně nižší kuchyňský ostrov.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
13 915 Kč
Cena bez DPH
11 500 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
48 cm
Hloubka
41 cm
Výška
85, 71 cm
Výška sedáku
79, 65 cm
Materiál
Rám: ocelové trubky. Ocelová základna saní v chromovaném provedení. Výplň: Vysoce pružná pěna s pružinami Pullmaflex.

Barová židle Happy má dlouhé nohy a dolním opěradlo. Moderní barová židle se vyrábí ve dvou různých výškách: jedna pro tradiční bar a druhá pro mírně nižší kuchyňský ostrov.

Roger Persson

Hra s liniemi a křivkami. Tak definuje Roger Persson své návrhy a každý, kdo vidí jeho nábytek, dostane to, co má na mysli. Přidáním měkkých povrchů a forem k jinak modernímu a estetickému výrazu vytváří dlouhotrvající designový idiom. Roger Persson je jedním z nejprodávanějších švédských designérů. Jeho nábytek je krásný a funkční - pohodlný, praktický a se speciální schopností zapadnout do všech typů prostředí. Jako Happy - usměvavá rodina nábytku s rostoucím počtem členů.

Roger Persson se narodil v roce 1967 v Karlskroně, vyučil se průmyslovým designérem na HDK / University of Gothenburg a také studoval design nábytku na School of Visual Arts v New Yorku. Poté si se dvěma kolegy otevřel designérské studio. Od roku 2009 provozuje vlastní studio Roger Persson Design, které navrhuje nábytek a další výrobky - od osvětlení, vypínačů a 3D skenerů až po hračky.

Jeho nábytek byl vystaven po celé Evropě, v Japonsku a USA.

Roger Persson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku