Happy

Pohovka od Rogera Perssona je funkční se zvláštním talentem pro použití ve všech typech prostředí.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
58 600 Kč
Cena bez DPH
48 430 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
150 cm
Hloubka
76 cm
Výška
77, 101 cm
Výška sedáku
42 cm
Materiál
Rám: ocelové trubky. Výplň: Tvarovaná pěna s vysokou pružností. Kapesní pružiny Pascal v sedle. Rám: Ocelové sáňky, hvězdicová základna nebo ocelová disková otočná základna v bílé, černé nebo chromované povrchové úpravě. Dřevěný základ v dubu nebo buku.

Nábytek Rogera Perssona je vždy krásný a funkční se zvláštním talentem pro použití ve všech typech prostředí. Totéž lze říci o této produktové skupině s designem, který je stylový, útulný a pohodlný.

Roger Persson

Hra s liniemi a křivkami. Tak definuje Roger Persson své návrhy a každý, kdo vidí jeho nábytek, dostane to, co má na mysli. Přidáním měkkých povrchů a forem k jinak modernímu a estetickému výrazu vytváří dlouhotrvající designový idiom. Roger Persson je jedním z nejprodávanějších švédských designérů. Jeho nábytek je krásný a funkční - pohodlný, praktický a se speciální schopností zapadnout do všech typů prostředí. Jako Happy - usměvavá rodina nábytku s rostoucím počtem členů.

Roger Persson se narodil v roce 1967 v Karlskroně, vyučil se průmyslovým designérem na HDK / University of Gothenburg a také studoval design nábytku na School of Visual Arts v New Yorku. Poté si se dvěma kolegy otevřel designérské studio. Od roku 2009 provozuje vlastní studio Roger Persson Design, které navrhuje nábytek a další výrobky - od osvětlení, vypínačů a 3D skenerů až po hračky.

Jeho nábytek byl vystaven po celé Evropě, v Japonsku a USA.

Roger Persson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku