Happy

Židle Happy je okamžitě rozeznatelná podle dvou šikmých hran na obou stranách prostorné sedací podložky.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
15 760 Kč
Cena bez DPH
13 025 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
62 cm
Hloubka
54 cm
Výška
84 cm
Výška sedáku
45 cm
Materiál
Sedadlo čalouněné látkou nebo kůží. Ocelová základna v chromovaném provedení, bílý nebo černý lak. Rám: ocelové trubky. Výplň: Tvarovaná vysoce odolná pěna.

Stahovatelná židle Happy je okamžitě rozeznatelná podle dvou šikmých hran na obou stranách prostorné sedací podložky. Na první pohled lze obrácené strany základny interpretovat pro úsměv.

Roger Persson

Hra s liniemi a křivkami. Tak definuje Roger Persson své návrhy a každý, kdo vidí jeho nábytek, dostane to, co má na mysli. Přidáním měkkých povrchů a forem k jinak modernímu a estetickému výrazu vytváří dlouhotrvající designový idiom. Roger Persson je jedním z nejprodávanějších švédských designérů. Jeho nábytek je krásný a funkční - pohodlný, praktický a se speciální schopností zapadnout do všech typů prostředí. Jako Happy - usměvavá rodina nábytku s rostoucím počtem členů.

Roger Persson se narodil v roce 1967 v Karlskroně, vyučil se průmyslovým designérem na HDK / University of Gothenburg a také studoval design nábytku na School of Visual Arts v New Yorku. Poté si se dvěma kolegy otevřel designérské studio. Od roku 2009 provozuje vlastní studio Roger Persson Design, které navrhuje nábytek a další výrobky - od osvětlení, vypínačů a 3D skenerů až po hračky.

Jeho nábytek byl vystaven po celé Evropě, v Japonsku a USA.

Roger Persson

Popis značky

Nejznámějším designem rozsáhlého portfolia Yngve Ekströma je křeslo Lamino z roku 1956. Křeslo Lamino se stále vyrábí a prodává po celém světě. V roce 1999 bylo Lamino švédským časopisem Sköna Hem zvoleno za nejlepší švédský design nábytku dvacátého století.

Ke stažení

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku